حسابداری فروشگاهی مکسوس

نرم افزار رستوران و کافی شاپ مکسوس

 

سرعت ، دقت ، کارایی مهمترین شاخصه ها در یک رستوران یا کافی شاپ موفق و نام آشنا می باشد . کاربرپسندی و سهولت یادگیری و کار با سیستم از دیگر مسائل ضروری می باشد تا هر کاربر که آشنایی چندانی با کامپیوتر ندارد نیز بتواند از آن استفاده نماید. نرم افزار حاضر بر اساس این شاخصه ها طراحی شده است تا به کونه ای کاربردی این نیازها را مرتفع نماید.

عموما"در یک رستوران غذا به یکی از سه روش زیر سرو می شود که نرم افزار رستورانی مکسوس قادر به پاسخ به نیازهای هر سه روش می باشد :

حضوری : صرف غذا در داخل رستوران 

بیرون بر : صرف غذا خارج از رستوران 

پیک : ارسال غذا با پیک برای مشتریان

 

برخی از امکانات نرم افزار رستورانی مکسوس

 

 

سیستم انبار و کنترل موجودی / حسابداری کامل شامل خرید ، فروش ، دریافت و پرداخت نقدی ، چک ، کنترل حسابهای بانکی و واریز و برداشت ، هرینه ، درآمد و ... / امکان چاپ چند فیش با چند چاپگر با سایز کاغذ دلخواه / امکان چاپ فیش با تاخیر / امکان تفکیک اغذیه رستوران و کافی شاپ و ارسال هرکدام به چاپگر مخصوص نصب شده در آشپزخانه/ امکان چاپ با چاپگرهای حرارتی مخصوص فیش و سایر چاپگرهای حرارتی با سایز 6 و 8 سانتی متری ، A5 ، A4 ، به زبان فارسی و انگلیسی / تعریف سطوح مختلف کاربری با قابلیت کنترل بسیار دقیق جهت دسترسی به بخشهای مختلف نرم افزار / گزارش گیری کامل و متنوع سود و زیان / قابلیت درج پیامهای مناسبتی فال ، شعر و ... / امکان تعریف شماره میز / قابلیت کار با مانیتورهای لمسی ، سیستم یکپارچه پوز / دارای سامانه پیامک ویژه جهت ارسال پیامک ( SMS ) .

nbsp;

p

p